ROZKŁAD JAZDY


Informacja telefoniczna

  • 84 686-11-91 - Dworzec autobusowy w Biłgoraju
  • 84 686-11-17 - Kasa biletów miesięcznych
  • 84 686-12-59 - Dyspozytornia


A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   Ł   M   N   O   P   R   S   T   W   Z   Ż   Ź  



rozkład ważny od: 11.12.2017r
  • DWORZEC AUTOBUSOWY

D.A. Biłgoraj - odjazdy z dworca D.A. Biłgoraj - przyjazdy na dworzec
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 1
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 2
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 3
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 4
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 5
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 6
D.A. Biłgoraj - Stanowisko 7

  • A

ADAMÓW - UG
ADAMÓW - UG
ALBINÓW DUŻY
ALBINÓW MAŁY
ANDRZEJÓWKA


  • B

BABICE
BABICE
BABICE I
BABICE WIEŚ I
BABICE WIEŚ II
BAĆKOWICE I
BAĆKOWICE I
BAGNO LAS
BAGNO LAS
BANACHY II
BANACHY II
BANACHY I
BANACHY I
BASZNIA DOLNA, Młyn
BASZNIA DOLNA OSP
BASZNIA GÓRNA PKP
BIDACZÓW NOWY
BIDACZÓW ST.I
BIDACZÓW ST.II
BIEDACZÓW OLSZANY
BIEDACZÓW SZKOŁA
BIKÓWKA
BIŁGORAJ UL.WŁOSIANK. LOK
BIŁGORAJ UL KRZESZ. I
BIŁGORAJ UL.KRZRSZ.II
BIŁGORAJ UL. KOŚCIUSZKI KINO
BIŁGORAJ MEWA III
BIŁGORAJ UL.KRZESZ. IV MEWA
BIŁGORAJ UL. KOŚC. Bank PKO
BIŁGORAJ UL.POLNA I BLOK NAUCZ
BIŁGORAJ UL.POLNA II
BIŁGORAJ UL.POLNA III
BIŁGORAJ UL.POLNA IV
BIŁGORAJ PUSZCZA
BIŁGORAJ PUSZCZA
BIŁGORAJ Ul.KOŚC. Sp.Mieszk.
BIŁGORAJ UL. KOŚC. SDH
BIŁGORAJ UL. KOŚC.SZPITAL
BIŁGORAJ UL.ZIELONA
BIŁGORAJ - ZUS
BIŁGORAJ UL. ZAM. I
BIŁGORAJ UL.ZAMOJSKA II
BIŁGORAJ UL.DŁUGA
BIŁGORAJ UL.LUBELSKA
BIŁGORAJ UL. LUBELSKA
BIŁGORAJ UL. MONIUSZKI
BIŁGORAJ UL. NADST.
BIŁGORAJ PL. W.
BIŁGORAJ UL. KS. J.Popiełuszki
BIŁG.UL.ZAM.IV.RAPY
BIŁG. UL. ZAM.III. RAPY
BIŁGORAJ UL.MONIUSZ. TARTAK
BIŁGORAJ UL. MONIUSZKI - ZALEW
BISKUPIE
BISZCZA GS
BISZCZA I
BISZCZA II
BISZCZA III
BISZCZA PGR
BODACZÓW
BODACZÓW
BODACZÓW
BODACZÓW
BONDYRZ I
BONDYRZ I
BONDYRZ II
BONDYRZ II
BONDYRZ III
BONDYRZ III
BONDYRZ IV
BONDYRZ IV
BONONIA
BONONIA
BORKI WIEŚ
BOŻY DAR
BOŻY DAR
BRODY MAŁE
BRODY MAŁE III SKRZ.
BRODY DUŻE I
BRODY DUŻE I
BRODY DUŻE II
BRODY DUŻE IV
BRODY DUŻE III
BRODY DUŻE II
BRODY DUŻE III
BRODY DUŻE IV
BRODY MAŁE II TARTAK
BRODY MAŁE I TARTAK
BRODZIAKI
BRZÓZA KRÓL.NADLEŚNICTWO
BRZÓZA KRÓLEWSKA
BRZYSKA WOLA, KOŚĆ
BRZYSKA WOLA LEŚN.
BRZYSKA WOLA SKL.
BRZEZINY
BRZÓZA KRÓLEWSKA
BRZÓZA KRÓL.NADLEŚNICTWO
BRZYSKA WOLA SKRZ.
BRZYSKA WOLA OŚ.ZDR.
BUDZYŃ SKRZ.
BUDZYŃ
BUKOWINA KOLONIA II
BUKOWINA SKRZYŻOWANIE
BUKOWA I
BUKOWA II
BUKOWA III
BUKOWA IV
BUKOWA II SZKOŁA
BUKOWINA I
BUKOWINA II
BUKOWNICA

  • C

CHŁOPKÓW
CHMIELEK POM
CHMIELEK SZK.
CHMIELEK SZKOŁA
CHMIELEK II
CHMIELEK II
CHMIELEK KOLONIA
CHMIELEK MORGI
CHMIELEK SKRZ.
CHRZANÓW, skrzyżowanie
CIESZANÓW UL.DWORCOWA
CIOSMY
CIOSMY SZKOŁA
CMIŁÓW STACJA GAZOWA
ĆMIŁÓW STACJA GAZOWA
CYNCYNOPOL
CYNCYNOPOL
CZARNYSTOK III
CZARNYSTOK I
CZARNYSTOK II
CZARNYSTOK III
CZARNYSTOK I
CZARNYSTOK II
CZERNIEJÓW II KOLONIA
CZERNIEJÓW II KOLONIA
CZEREŚNIE SKRZYŻ.
CZEREŚNIE SKRZYŻ.
CZERNIĘCIN GŁÓWNY KOLONIA
CZERNIĘCIN GŁ.SZKOŁA
CZERNIEJÓW I KOŚCIÓŁ
CZERNIEJÓW I KOŚCIÓŁ
CZERN.PODUCHOWNY CMENTARZ

  • D

DĄBRÓWKI LEŚNICZÓWKA
DĄBRÓWKI SKRZYŻOWANIE
DĄBRÓWKI ZAJAZD
DĄBROWICA I SKRZ.
DĄBROWICA II SZK.
DĄBROWICA III
DĄBROW.IV
DĄBRÓWKA - SZKOŁA
DĄBRÓWKA - sklep
DĄBRÓWKA SKRZYŻ.
DACHNÓW, KOŚCIÓŁ
DACHNÓW, SZKOŁA
DEREŹNIA ZAGRODY I SZK.
DEREŹNIA SOLSKA II OSP
DEREŹNIA MAJDAŃSKA III
DEREŹNIA KLIN
DEREŹNIA ZAGR.
DERYLAKI
DESZKOWICE I
DESZKOWICE I
DESZKOWICE II
DESZKOWICE II
DŁUGI KĄT OSP
DŁUGI KĄT PREFABET
DORBOZY
DRAGANY I
DRAGANY I
DRAGANY
DYLE
DZIELCE I
DZIELCE I
DZWOLA ZAJAZD

  • E

EDWARDÓW

  • F

FRAMPOL Rynek

  • G

GAJ GRUSZCZAŃSKI
GAJ GRUSZCZAŃSKI I
Garwolin, Kościuszki
Garwolin Al. Legionów
GIEDLAROWA DW.
GIEDLAROWA OS.
GIEDLAROWA II
GIEDLAROWA I
GIEŁCZEW
GIEŁCZEW
GIERNIAK ZAJAZD
GIERNIAK ZAJAZD
GILÓW I
GILÓW II
GLINY I
GLINY II
GŁUSZCZYZNA
GŁUSZCZYZNA
GOŃCZYCE
GOŃCZYCE
GORAJ Rynek
GORAJ STACJA PALIW LPG
GORAJ STACJA PALIW LPG
GORAJEC ZAGROBLE I
GORAJEC ZAGROBLE I
GORAJEC ZAGROBLE I
GORAJEC STARA WIEŚ
GORAJEC STARA WIEŚ I
GORAJEC ZASTAWIE
GORAJEC STARA WIEŚ I
GORAJEC STARA W. k/remizy OSP
GORAJEC ZASTAWIE k/szkoły
GORAJEC ZAGROBLE I
GÓRECKO STARE
GÓRNO 74(salon maszyn)
GÓRNO 74(salon maszyn)
GORZYCE
GORZYCE
GORZYCE
GÓZD II
GÓZD LIPIŃSKI
GÓZD LIPIŃSKI I
GRĘBÓW - CENTRUM
GRÓDKI KOLONIA
GRÓDKI SZKOŁA
GROMADA
GROMADA
GROMADA I
GROMADA II
GROMADA III
GRUSZKA ZAPORSKA
GRUSZKA MAŁA
GRUSZKA ZAPORSKA I
GUCIÓW I
GUCIÓW I
GUZÓWKA
GUZÓWKA
GWIZDÓW

  • H

HUTA PODGÓRNA
HUTA PODGÓR.
HARASIUKI, KOŚCIÓŁ
HARASIUKI
HEDWIŻYN I-SZKOŁA
HEDWIŻYN I-SZKOŁA
HEDWIŻYN SZKOŁA II
HEDWIŻYN II
HEDWIŻYN II
HEDWIŻYN III
HEDWIŻYN III
HEDWIŻYN SKRZ.
HORYNIEC ZD. UL. Mickiewicza
HORYNIEC ZDR. UL.Mickiewicza11
HOSZNIA ABRAM.
HOSZNIA ABR.I
HOSZNIA ORDYNACKA KOL.
HOSZNIA ORDYNACKA MŁYN
HOSZNIA ORD. SKRZYŻ.
HUCISKO I
HUCISKO II
HUCISKO
HUTA TUROB. I SKRZ.NA OTRO.
HUTA TUROB. I SKRZ. NA OTR.
HUTKI I
HUTKI I
HUTKI II
HUTKI II
HUTKI III
HUTKI III
HUTA KRZESZOWSKA
HUTA KRZESZOWSKA NŻ
HUTA NOWA I
HUTA NOWA
HUTA STARA
HUTA STARA
HUTA TUROB.II KOL.MALINIE
HUTA TUROB.II KOLON. MALINIE
HUTA TUROBIŃSKA
HUTA TUR.REMIZA
HUTKI

  • I

IGNATÓWKA

  • J

JABŁONNA III SZKOŁA
JABŁONNA III SZKOŁA
JABŁONNA IV WÓLKA JABŁOŃ.
JABŁONNA IV WÓLKA JABŁOŃSKA
JABŁONNA II URZĄD GMINY
JABŁONNA II URZĄD GMINY
JACNIA IV - kościół
JACNIA V - SKRZ.
JACNIA VI - SKRZ.
JACNIA III KOŚCIÓŁ
JACNIA I
JACNIA II
JANÓW LUB. D.A.
JAROSŁAW, UL.GRUNWALDZKA
Jarosław Jana Pawła II
JASIENNIK STARY
JASIENNIK ST.SKRZ.
JASIONKA
JEDLINKI
JĘDRZEJÓWKA
JELNA (P.K)
JÓZEFIN
JÓZEFIN
JÓZEFÓW UL.KR.
JÓZEFÓW UL.Romanowskiego

  • K

KAJETANÓWKA
KAMIONKA DOLNA
KAMIONKA GÓRNA
KĄTY I
KĄTY I
KĄTY I
KĄTY II
KĄTY II/I
KIELCE ul.Czarnowska 12,D. A.
KIELCE UL.SANDOM.(Źródło.)
KIELCE UL.SANDOM.(ŹRÓDŁO.)
KITÓW I
KITÓW II
KITÓW II
KITÓW I
KOLONIA POTOCZEK
KOLONIA SOKOŁÓWKA
KOLONIA SOKOŁÓWKA
KOLONIA SÓL
KOLONIA SÓL
KOL. SUCHOWOLA II
KOL. SUCHOWOLA III
KOL. SUCHOWOLA I
KOMODZIANKA GÓRA
KOMODZIANKA
KONDRATY
KONDRATY I
KOŃSKIE UL. ZAMKOWA
KOŃSKIE UL.KS.GRANATA
KOPKI SKRZYŻ.
KORCHÓW IV
KORCHÓW II SZKOŁA
KORCHÓW III
KORCHÓW SKRZ.
KORCHÓW I
KORCHÓW V
KORCZÓW SZKOŁA
KORCZÓW
KORCZÓW
KORYTKÓW DUŻY
KORYTKÓW DUŻY
KORYTKÓW DUŻY
KORYTKÓW DUŻY SKLEP
KORYTKÓW DUŻY III
KORYTKÓW KOLONIA
KORYTKÓW MAŁY
KORYTKÓW MAŁY
KOSOBUDY III
KOSOBUDY III
KOSOBUDY IV
KOSOBUDY I
KOSOBUDY IV
KOSOBUDY I
KOSZYCE, ul. Rynek
KOZAKI
KOZAKI przy dr.gmi.
KOZIARNIA
KRACZKOWA TŁOKI
KRACZKOWA DOLNA
KRACZKOWA
KRAKÓW M.D.A.
KRAKÓW al.J.Pawła (Pl. Centr.)
KRAKÓW al. J.Pawła II PL. Cent
KRASNOBRÓD
KRASNOBRÓD ul. Lelewela I
KRASNOBRÓD PODZAMEK I
KRASNOBRÓD PODZAMEK I
KRASNOBRÓD II
KRASNOBRÓD II
KRASNE
KRASNOBRÓD
KRÓLE I
KRÓLE II
KRZESZÓW GÓR.
KRZESZÓW GÓRNY
KRZESZÓW
KSIĘŻPOL SZKOŁA
KSIĘŻPOL SKRZ. NA BORKI
KSIĘŻPOL II
KSIĘZPOL II WIEŚ
KSIĘŻPOL II KOŚCIÓŁ
KSIĘŻPOL KOL.
KSIĘŻPOL TANEW
KSIĘŻPOL I -TANEW
KSIĘŻPOL NŻ.
KULASZE
KULNO
KULNO II
KURYŁÓWKA
KUSZE

  • L

LATYCZYN II
LATYCZYN I
LATYCZYN I
LATYCZYN II
LATYCZYN I
LATYCZYN I
LECHÓW
LECHÓW
LEŻAJSK
LEŻAJSK HORTINO
LEŻAJSK ZUS
LEZAJSK
LEŻAJSK .UL.T.MICHAŁKA NADL.
LEŻAJSK BROWAR
LEŻAJSK UL.RZESZOWSKA CMENTARZ
LEŻAJSK D.A.
LEŻAJSK (Mickiew.-Podklasztor)
LEŻAJSK UL.T.MICHAŁKA NADL.
LEŻAJSK SKRZYŻOWANIE
LEŻAJSK (Warszawska - Szpital)
LIPOWIEC I TER.
LIPOWIEC II TERESZPOLSKI
LIPOWIEC STARY III
LIPOWIEC STARY I
LIPOWIEC STARY II SZKOŁA
LIPOWIEC NOWY
LIPINY BOROW.
LIPINY BOR.SKRZ.
LIPINY DOLNE II
LIPINY DOLNE KOL.
LIPINY DOLNE
LIPINY DOLNE I
LIPINY GÓRNE II SKRZ.
LIPINY GÓRNE SZK.
LIPINY GÓRNE I
LIPINY GÓRNE LAS
LIPNIK
LIPNIK
LIPNIK
LIPSKO POLESIE III- las
LIPSKO III - kościół
LIPSKO IV - kościół
LIPSKO POLESIE II
LIPSKO I
LIPSKO II
LIPSKO POLESIE IV- las
LIPSKO POLESIE I-tartak
LUBACZÓW, ul. Handlowa
LUBACZÓW ul. Słowackiego
LUBLIN ABRAMOW.Sierpińskieg
LUBLIN UL.ABRAMOWICKA WÓLKA
LUBLIN ABRAMOWICKA WÓLKA
LUBLIN UL.KUNICKIE.DOM KOLEJ
LUBLIN DW.GŁ.PKS
LUBLIN Kunick..Sierpińskieg
LUBLIN UL.KUNICKIE./MICKIEW.
LUBLIN UL.KUNICKIE./MICKIEW.
LUBLIN, PŁD
LUCHÓW DOLNY I
LUCHÓW DOLNY II
LUCHÓW DOLNY III
LUCHÓW GÓR. PIROGOWIEC
LUCHÓW GÓR. PIROGOWIEC
LUCHÓW GÓRNY I
LUCHÓW GÓRNY II

  • Ł

ŁAGÓW Rynek
ŁAŃCUT LECZN. D/W
ŁAŃCUT
ŁAŃCUT UL.AK
ŁAŃCUT D.A.
ŁAŃCUT, UL.GEN.MACZKA
ŁAŃCUT UL.PODZWIERZYNIEC
ŁAŃCUT UL.PODZWIERZ.
ŁAZORY I
ŁAZORY II
ŁAZORY III
ŁAZORY IV
ŁÓDŹ UL. RZGOWSKA -KOLUMNY
ŁÓDŹ UL.BRONIEWSKIEGO -RZGOWS
ŁÓDŹ UL.BRON - KILIŃSKIEGO
ŁÓDŹ, WPA Łódź Fab.
ŁÓDŹ, d.a. Łódź Kaliska
ŁÓDŹ UL.RZGOWSKA PARADNA
ŁOINY
ŁOINY
ŁONIÓW (cmentarz)
ŁONIÓW
ŁUBNICE
ŁUBNICE
ŁUKOWA II SZK.
ŁUKOWA I O.Z.
ŁUKOWA I O.Z.
ŁUKOWA
ŁUKOWA
ŁUKOWA I
ŁUKOWA I
ŁUKOWA GIMNAZJUM

  • M

MAJDAN STARY SKLEP
MAJDAN GROM WIEŚ
MAJDAN NOWY
MAJDAN NOWY
MAJDAN NEPRYSKI
MAJDAN N.
MAJDAN STARY
MAJDAN ST. SZK.
MAJDAN STARY ZA GÓRĄ
MAJDAN GROMADZKI
MAJDAN GR0MADZKI
MAJDAM GROMADZKI WIEŚ I
MAJDAN MAŁY
MAJDAN NOWY WIEŚ
MAJDAN WIELKI V
MAJDAN WIELKI IV
MAJDAN WIELKI V
MAJDAN WIELKI II
MAJDAN WIELKI III
MAJDAN WIELKI IV
MAJDAN WIELKI III
MAJDAN WIELKI II
MALENISKA
MALENISKA
MALENNIK KOL.
MALEWSZCZYZNA III
MALEWSZCZYZNA I
MARKOWICZE, CEG.
MARKOWICZE CEG.
MARKOWICZE
MARKOWICZE
MARKOWICZE WIEŚ
MARKOWICZE Z-D
MAZIARNIA
MĘTÓW II STRAŻ
MĘTÓW II STRAŻ
MĘTÓW I SZKOŁA
MĘTÓW I SZKOŁA
MŁODÓW Skrz.
MNIÓW ul. Kielecka
MNIÓW ul. Kielecka
MOKRELIPIE III
MOKRELIPIE II
MOKRELIPIE III
MOKRELIPIE II
MOKRELIPIE I
MOKRELIPIE I

  • N

NOWY BIDACZÓW
NOWE BRZESKO uL.Nowy Rynek
NOWY DWÓR ST.PALIW
NOWY DWÓR ST.PALIW
NOWY KORCZYN
NOWY LUBLINIEC SKRZYŻ.
NOWA WIEŚ -centrum
NOWA WIEŚ SKRZ.
NADRZECZE OSP
NADRZECZE WIEŚ
NADRZECZE
NADRZECZE
NAKLIK II
NAKLIK SK
NAPĘKÓW
NAPĘKÓW
NIEDZIELISKA I
NIEDZIELISKA II
NIEDZIELISKA III
NIEDZIELISKA III
NIEDZIELISKA I
NIEDZIELISKA II
NIEDZIELISKA KOLONIA I
NIEDZIELISKA KOLONIA I
NIEMIRÓW
NIEMIRÓW
NIENADÓWKA
NIENADÓWKA
NISKO MALCE
NISKO,UL.DWORCOWA
NOWA SARZYNA ul. Kolejowa
NOWA SARZYNA (Kościuszki-Kol.)
NOWY LUBLINIEC SKRZYŻ.

  • O

OBROCZ I
OBROCZ II
OBROCZ I
OBROCZ II
OBSZA SKRZYŻOWANIE
OBSZA APTEKA
OBSZA BLOKI
OBSZA I
OBSZA SZKOŁA
OKRĄGŁE
OLCHOWIEC
OLSZANKA ST.PALIW
OLSZANKA ST. PALIW
OLSZANKA ST.PALIW
OPATÓW,ul.Sienk.(dworzecPKS)
OPATOWIEC/ Rynek(O.Z.)
OSIEK /dg (Rynek)
OSUCHY I- szkoła
OSUCHY II - szkoła
OTROCZ SZK.

  • P

PACANÓW
PANASÓWKA - LAS-GAJÓWKA
PANASÓWKA - LAS GAJÓW.
PANASÓWKA I- SKRZ.
PANASÓWKA II- SKRZ.
PANASÓW.SKRZ.TERESZPOL
PANASÓW.SKRZYŻ. NA LIPOWIEC
PARADYŻ ul.Konecka Bank Spł.
PARADYŻ ul. Konecka Bank.S.
PIOTRKÓW TRYB. D.A.
PIOTRKÓW DRUGI
PIOTRKÓW DRUGI
PIOTRKÓW FERMA
PIOTRKÓW FERMA
PIOTRKÓW PIERWSZY
PIOTRKÓW PIERWSZY
PIOTRKÓW SZKOŁA
PIOTRKÓW SZKOŁA
PIOTRKÓWEK
PIOTRKÓWEK
PISKLAKI KOLONIA
PISKLAKI I
PISKLAKI II
PŁOSKIE
PŁOSKIE
PŁOSKIE
PŁOSKIE
PŁUSY
PŁUSY I
PŁUSY II
PODBORCZE I
PODBORCZE I
PODEMSZCZYZNA Osiedle
PODLESIE DUŻE I
PODLESIE DUŻE I
PODLESIE DUŻE II
PODLESIE MAŁE k/remizy OSP
PODOLSZYNKA
PODOLSZYNKA ORDYNACKA Skrzyż.
PODOLSZYNKA PLEBAŃSKA
PODSOŚNINA WIEŚ
PODSOŚNINA
PODSOŚNINA
POŁANIEC D.A.
POTOCZEK I
POTOK
POTOK SENDERKI
POTOK G.SKRZ.
POTOK G. KLUB
POTOK G.PRZYSIADKI
POTOK G.SZKOŁA
PRZEMYŚL, ul. 3-go Maja
PRZEMYŚL, ul. Sportowa
PRZEMYŚL, ul. 3-go Maja
PRZEWORSK D.A.
PRZYGŁÓW Centrum
PRZYGŁÓW Cent.
PRZYMIARKI - Marianka
PRZYMIARKI
PULCZYNÓW

  • R

RADECZNICA III
RADECZNICA II
RADECZNICA I
RADECZNICA III
RADECZNICA II
RADZIĘCIN III
RADZIĘCIN SZK.
RADZIĘCIN I SKRZ.
RADZIĘCIN SKRZ.
RAKÓWKA
RAKÓWKA SZK.
RAKSZAWA SKRZ.
RAPY DYLAŃSKIE
ROGALE
ROGALE I
ROGALE OSP
ROGALE SKRZ.
ROGÓŹNIA
RÓŻANIEC I
RÓŻANIEC II
RÓŻANIEC III
RÓŻANIEC STACJA PALIW
RÓŻANIEC SZKOŁA
RÓŻANIEC
ROZŁOPY
ROZŁOPY
RUDA SOLSKA I
RUDA SOLSKA II
RUDA SOLSKA III
RUDA SOL.SKRZ.
RUDNIK Mic.
RUDNIK CHAŁUPKI
RUDNIK II
RUDNIK nad Sanem ul.Sandomier.
RYCZKI
RYKI D.A.
RZECZYCE
RZESZÓW LWOWSKA JEDN.WOJS.
RZESZÓW LWOWSKA JEDN.WOJS.
RZESZÓW WILKOWYJA
RZESZOW Al.PIŁSUDSKIEGO ZDZ
RZESZÓW D.A.
RZESZÓW LUBELSKA LECZNICA
RZESZÓW LUBELSKA SZPITAL
RZESZÓW UL.LWOWSKA -SZPITAL
RZESZÓW UL.LWOWSKA -SZPITAL

  • S

SANDOMIERZ,ul 11listop.
SARZYNA centrum
SARZYNA cmentarz
SARZYNA KSIĘŻA WIEŚ
SĄSIADKA I
SĄSIADKA I
SIEDLISKA III CPN
SIEDLISKA IV CPN
SIEDLISKA II
SIEDLISKA I
SIELPIA WIE.
SIELPIA WIE.
SIENIAWA UL.PIŁSUDSKIEGO
SIERAKÓW II
SIERAKÓW II
SIERAKÓW I
SKOKÓWKA III
SKOKÓWKA I
SKOKÓWKA II
SMÓLSKO III SKRZ.
SMÓLSKO I
SMÓLSKO II
SMÓLSKO IV SKRZ.
SMÓLSKO MAŁE
SMÓLSKO MAŁE SKRZ.
SMÓLSKO SKRZ.
SMORYŃ I
SMORYŃ II
SMORYŃ III
SOCHY I
SOCHY II
SOCHY III
SOCHY I
SOCHY II
SOCHY III
SOKOŁÓW MŁP.
SOKOŁÓW MŁP. UL.TYSIĄCLECIA
SOKOŁÓWKA WIEŚ
SOKOŁÓWKA
SOKOŁÓWKA
SOKOŁÓW MŁP. UL. RYNEK
SOKOŁÓW MŁP.UL. TYSIĄCLE. O.Z.
SOKOŁÓW MŁP.
SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
SÓL BAG.SKRZ.
SÓL I
SÓL II
SÓL III
SÓL IV
SÓL IX
SÓL V- SZKOŁA
SÓL VI SZKOŁA
SÓL VII
SÓL VIII
SÓL X
STARY LUBLINIEC SKLEP
STARY LUBLINIEC SKLEP
STARE M. BROWAR
STARE MIASTO SZKOŁA
STARE MIASTO
ST.WOLA ul.Okulickiego D.A.
ST. WOLA ul.Energe.-Elektro.
ST.WOLA Ul.ENERGETY - Elektrow
STALOWA W.HUTA
ST.WOLA ROZWA. RYNEK(k.San)
ST.WOLA ROZWADÓW RYNEK(k.Nisko
ST.WOLA UL.STASZ.-DELIKATESY
ST. WOLA UL.STASZICA L.O.
STARA WIEŚ
STARA WIEŚ
STARA HUTA I
STOBIERNA DOLNA
STOBIERNA - KRZYWE
STOBIERNA - KRZYWE
SUCHOWOLA-Zastaw II
SUCHOWOLA-Zastaw I
SUCHOWOLA-Kąt III
SUCHOWOLA-Kąt II
SUCHOWOLA-Kąt I
SUCHOWOLA I
SULEJÓW Dworcowa
SUŁÓW
SUŁOWIEC I
SUŁOWIEC
SUŁOWIEC I
SZARAJÓWKA SKRZ.
SZARAJÓWKA
SZCZEBRZESZYN
SZCZEBRZESZYN
SZCZEBRZESZYN
SZCZEB.
SZCZEB.
SZCZEB.LUBELSKA ST.BENZYNOWA
SZCZEBRZESZYN UL.TARGOWA
SZELIGA
SZELIGA
SZEWNIA GÓRNA II
SZEWNIA GÓRNA III
SZEWNIA GÓRNA IV-szkoła
SZEWNIA GÓRNA I
SZOSTAKI KOLONIA
SZOSTAKI
SZOZDY
SZYSZKÓW SKRZ.
SZYSZKÓW skrzyz.
SZYSZKÓW SKRZ.
SZYSZKÓW SZK.

  • T

TARN.P.PŁ.ZACH.
TARNOGRÓD BR.KOR.
TARNOGRÓD P.BŁON.
TARNOGRÓD P.BŁON.
TARNOGRÓD P.PŁUS.
TARNOGRÓD P.PŁUS.
TARNAWA MAŁA
TARNAWA MAŁA
TARNAWA MAŁA REMIZA II
TARNAWA MAŁA skrzyż.
TARNAWA MAŁA - REMIZA
TARNAWA DUŻA szkolny
TARNAWA KOL.
TARNOBRZEG D.A.
TARNOGÓRA I
TARNOGRÓD Rynek
TARNOWOLA WIEŚ
TEODORÓWKA SZK.
TEODORÓWKA II
TEODORÓWKA I skrz.
TEODORÓWKA KOL
TERESZPOL -ZYGMUNTY ZACHART
TERESZPOL KUK. II
TERESZPOL ZAOR. GIMNAZJUM
TERESZPOL KUK.I SKRZ.
TERESZPOL OSP
TERESZPOL PORĘBY
TERESZPOL SZKOŁA
TERESZPOL UG
TERESZPOL ZAOR.
TERESZPOL ZYGM.
TOKARY
TOKARY I
TOKARY II
TOKARY SZK.
TOKARY SZK.
TOPORNICA II - stawy
TOPORNICA II piekarnia
TOPORNICA I - piekarnia
TOPORNICA II - stawy
TRZEBOWNISKO MLECZARNIA
TRZEBOWNISKO
TRZEBUSKA - nż
TRZEBUSKA - nż
TRZĘSINY I
TRZĘSINY I
TUROBIN
TUSZYN J.P.II/Poprzeczna
TWORYCZÓW

  • W

WIELĄCZA
WIELĄCZA
WIELĄCZA
WIELĄCZA
WIERZCHOWINY I
WIERZCHOWINY I
WIERZCHOWINY II
WIERZCHOWINY II
WŁOSTÓW
WŁOSTÓW
WÓLKA ABRAMOWSKA
WÓLKA BISKA I
WOLA DEREŹNIAŃSKA II
WOLA DEREŹNIAŃSKA I
WOLA KĄTECKA
WOLA OBSZ.SKRZ.
WOLA OBSZAŃSKA I
WOLA OBSZANSKA III
WOLA OBSZ. II KLUB
WOLA OBSZ.
WOLA OBSZAŃSKA
WOLA RÓŻANIECKA LAS
WOLA RÓŻANIECKA LAS
WOLA RÓŻ.III
WOLA RÓŻ.IV
WOLA RÓŻ.II SZK.
WOLA RÓŻ. KOL.
WOLA DUŻA-AMBRA
WOLA DUŻA-AMBRA
WOLA DUŻA
WOLA DUŻA
WOLA DALSZA
WOLA JACHOWA SKLEP
WOLA JACHOWA (skrzyż.Bieliny)
WOLA KULOŃSKA
WOLA MAŁA
WOLA MAŁA
WOLA MAŁA PKS
WOLA RADZ.I
WOLA RADZIĘCKA
WÓLKA WIEPRZECKA I
WÓLKA WIEPRZECKA I
WÓLKA
WÓLKA BISKA
WÓLKA CZARN0STOCKA I
WÓLKA CZARNOSTOCKA I
WÓLKA ŁAM.
WÓLKA ŁAMANA
WóLKA NIEDŹW.11
WÓLKA NIEDŹW.CMENTARZ
WÓLKA NIEDŹW. CMENTARZ
WÓLKA NIEDŹW.OŚR.ZDR.
WÓLKA NIEDŹW. OŚR. ZDR.
WÓLKA NIEDŹW.
WÓLKA SOKOŁOWSKA
WÓLKA SOKOŁOWSKA
WÓLKA WIEPRZECKA II
WÓLKA WIEPRZECKA II
WARSZAWA D.A. ZACH.
WARSZAWA PLAC DEFILAD
W-WA UL.WIATRACZNA
W-WA UL.WIATRACZNA
WYSOKIE

  • Z

ZABŁOCIE
ZABURZE I
ZABURZE II
ZABURZE I
ZABURZE I
ZABURZE I
ZABURZE II
ZAGRODY DOMOWA G.
ZAGRODY II DOMOWA GÓRA
ZAGRODY II DOMOWA GÓRA
ZAGRODY KRZAKOWA G.
ZAGRODY I K.G.
ZAGRODY I K.G.
ZAGRODY SZEROKA G.
ZAGRODY III WZGÓRZE
ZAGROGY III WZGÓRZE
ZAGRÓDKI II
ZAGRÓDKI
ZAGRÓDKI I
ZAGRODY RESZTÓWKA
ZAGUMNIE
ZAKŁODZIE I
ZAKŁODZIE II
ZAKŁODZIE II
ZAKŁODZIE I
ZAMOŚĆ UL. SZCZEB.
ZAMOŚĆ-UL.SZCZEB.
ZAMOŚĆ UL.AKADEMICKA
ZAMOŚĆ KRÓLOWEJ JADWIGI
ZAMOŚĆ KRÓLOWEJ JADWIGI
ZAMOŚĆ KRÓLOWEJ JADWIGI
ZAMOŚĆ, ul. Lipska
ZAMOŚĆ, ul. Lipska
ZAMOŚĆ ul. Partyzantów
ZAMOŚĆ UL.Partyzantów
ZAMOŚĆ UL.PEOW.
ZAMOŚĆ UL.PEOWIAKÓW SZPITAL
ZAMOŚĆ PEOW. U. G.
ZAMOŚĆ PEOW. U.G.
ZAMOŚĆ UL. WYSZ.
ZAMOŚĆ ul.Wyszyńskiego
ZAMCH I
ZAMCH II
ZAMCH SKR
ZAMCH ZAŁOM DUŻY
ZAMCH ZAŁOM MAŁY
ZAMCH ZAMOSTY
ZAMOŚĆ D.A.
ZAMOŚĆ UL.HRUBIESZOWSKA
ZAMOŚĆ UL.OKOPOWA Plac Wol
ZAMOŚĆ UL.Partyzantów
ZANIE
ZANIE KOLONIA (TELIKAŁY)
ZAPORZE I
ZAPORZE II
ZAPORZE I
ZAPORZE II
ZARZECZE I
ZARZECZE I
ZARZECZE II
ZARZECZE II
ZAWADA I
ZAWADA II
ZAWADA III
ZAWADA IV
ZAWADA
ZAWADA
ZAWADA przy Posesji nr 436
ZAWADA przy Posesji nr 486
ZAWADKA OSP
ZDZIARY
ZDZIARY
ZIELONA
ZIELONA
ZIELONKI
ZWIERZYNIEC SKRZYŻOWANIE
ZWIERZYNIEC ul. Biłgorajska
ZWIERZYNIEC I
ZWIERZYNIEC II
ZWIERZYNIEC
ZWIERZYNIEC I
ZWIERZYNIEC II
ZYNIE
ZYNIE OSP

  • Ż

ŻARNÓW Pl. Piłsuds./Rynek
ŻARNÓW Pl.Piłsudsk./Rynek
ŻARY I
ŻARY II
ŻDANÓW Wieś
ŻDANÓW Wieś
ŻDANÓWEK II - wieś
ŻDANÓWEK I - wieś
ŻDANÓW SZK.
ŻDANÓW SZKOŁA
ŻELEBSKO
ŻOŁYNIA GÓRNA
ŻOŁYNIA FILIA WSK
ŻOŁYNIA RYNEK
ŻURAWNICA IV
ŻURAWNICA II SKRZ.
ŻURAWNICA III
ŻURAWNICA I SKRZ.

  • Ź

ŹREBCE II
ŹREBCE I
ŹREBCE II
ŹREBCE I


Informacje o nieaktualnych tabliczkach prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzisiaj jest: Czwartek
14 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Alfred, Arseniusz, Izydor, Naum,
Pompejusz, Sławobor, Spirydion

Do końca roku zostało 18 dni.
Zodiak: Strzelec
 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Biłgoraju Sp. z o. o.
ul. M. Konopnickiej 7,23-400 Biłgoraj | tel:84 686 10 46 | fax: 84 686 23 15 |
sekretariat@pks-bilgoraj.pl | www.pks-bilgoraj.pl